15 lipca 2024

agajardos.com

Fotografia koncertowa i nie tylko

Odzyskiwanie danych ceny a pewności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki na Androida

Jeśli usunąłeś lub zgubiłeś coś na swoim telefonie lub tablecie z systemem Android, Android Data Recovery pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte dane. Program jest potężnym narzędziem, które przeskanuje Twoje urządzenie i odzyska utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Może nawet odzyskać pliki z tabletów i smartfonów, które zostały naruszone przez błąd oprogramowania.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Kiedy usuniesz pliki na urządzeniu z systemem Android, potrzebujesz sposobu, aby je odzyskać. Korzystanie z bezpłatnej aplikacji do odzyskiwania danych może pomóc Ci to zrobić. Aplikacje te działają poprzez skanowanie przez urządzenie z systemem Android i wyświetlanie danych według typu. Aplikacje te są bezpieczne do pobrania i nie zawierają żadnych złośliwych wirusów lub dołączonych wtyczek. Nie próbują modyfikować żadnych danych na urządzeniu z systemem Android i mogą bezpiecznie przywrócić usunięte pliki.

Ten program do odzyskiwania danych Android może odzyskać swoje zdjęcia, filmy i kontakty. Może również odzyskać wiadomości tekstowe, które mają szczegóły, takie jak nazwa nadawcy, numer telefonu odbiorcy i treść wiadomości. Ponadto, ta aplikacja przywróci połączenia przychodzące i kontakty z karty SD.

Interfejs użytkownika Free Android Data Recovery jest łatwy w nawigacji i zapewnia łatwe w użyciu funkcje. Obsługuje zarówno karty SD, jak i pamięć wewnętrzną. Działa z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami. Użytkownicy powinni jednak pamiętać, że darmowa wersja jest ograniczona do odzyskiwania tylko 1GB danych. Nie może również wykonywać zdalnego odzyskiwania danych z Androida.

Innym darmowym programem do odzyskiwania danych z Androida jest FonePaw. To narzędzie jest chętnie wybierane, ponieważ działa z wieloma różnymi typami plików. Obsługuje system Android w wersjach 4.0, 4.1 i 5.0. Pozwala na podgląd odzyskiwanych plików i eksportowanie ich do kilku formatów. Jest również łatwy w użyciu i ma bezpłatną wersję próbną. Jeśli potrzebujesz potężnego narzędzia, rozważ płatną wersję.

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze oprogramowania do odzyskiwania danych na komputerze, możesz wypróbować program EaseUS MobiSaver, który pozwala na wybór plików do odzyskania i przywrócenia z urządzenia. Ten program jest świetny do odzyskiwania plików, które zostały usunięte. Jednak wymaga dostępu do roota i nie może odzyskać plików, które zostały ponownie zapisane.

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery to darmowe oprogramowanie dla użytkowników systemu Android. Jego interfejs pokazuje laptopa, telefon z Androidem i symbol połączenia USB. Prowadzi użytkownika przez kroki i skanuje urządzenie pamięci masowej. Po zakończeniu skanowania, oprogramowanie zapisze odzyskane dane na urządzeniu. Możesz użyć oprogramowania do przywrócenia utraconych lub usuniętych danych na Androida.

7-Data Android Recovery jest kompatybilny z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android i urządzeniami, w tym telefonami, tabletami i kartami SD. Pozwala na przeglądanie zawartości usuniętych i utraconych plików, a także obsługuje różne formaty plików i obrazów. Ponadto 7-Data Android Recovery nie drenuje baterii i działa w tle.

Może również odzyskać zdjęcia usunięte lub sformatowane z karty SD. Może przywrócić obrazy, filmy i pliki audio w różnych formatach. Większość telefonów komórkowych używa kart micro-SD, które często są przypadkowo sformatowane lub uszkodzone z niewłaściwego przechowywania. Korzystanie z 7-Data Android Recovery do naprawy urządzenia android to świetny sposób na naprawienie utraconej pamięci.

To oprogramowanie jest bardzo prostym w użyciu narzędziem, które skanuje urządzenie z systemem Android i zapisuje odzyskane dane na komputerze. Ta aplikacja jest kopią FoneLab i wygląda tak samo jak ona, ale nie jest jej bezpośrednią kopią. Działa z Androidem 2.3 i poniżej oraz innymi dystrybucjami również. Tylko pamiętaj, aby używać go odpowiedzialnie i nie instalować go na dysku, z którego próbujesz odzyskać dane.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida jest w stanie przywrócić usunięte pliki. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że dane mogą zostać utracone na wiele sposobów. Telefon mógł ulec awarii lub oprogramowanie mogło zostać uszkodzone, powodując utratę danych na zawsze. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może być najlepszym rozwiązaniem tego problemu.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to aplikacja, która może odzyskać dane z wielu różnych typów plików i systemów operacyjnych. To oprogramowanie obsługuje wiele formatów plików, w tym AVI, JPEG, PNG, TXT i więcej. Może również przywrócić usunięte pliki. To oprogramowanie jest dostępne zarówno w wersji dla systemu Windows, jak i Mac.

Dostępnych jest kilka planów, a każdy z nich obejmuje wsparcie dla maksymalnie pięciu urządzeń i jednego komputera. Dostępne są również bezpłatne wersje próbne, dzięki którym można przetestować oprogramowanie przed zakupem pełnej wersji. Darmowa wersja próbna daje szansę na podgląd plików i wypróbowanie programu przed zapłaceniem za plan. Dla osób, które muszą odzyskać dużą ilość danych, zalecany jest płatny plan. Tenorshare oferuje również dedykowane wsparcie klienta na swojej stronie internetowej. Oferują również obszerną sekcję FAQ, gdzie użytkownicy mogą uzyskać pomoc w instalacji produktu i naprawianiu błędów.

Oprogramowanie jest szybkie i może odzyskać usunięte pliki z tabletów i telefonów z systemem Android. Może nawet odzyskać pliki z kart SD. Oferuje również podglądy utraconych plików przed ich odzyskaniem. Ma imponujący wskaźnik sukcesu 85%, który jest jednym z najwyższych w branży. Jeśli masz usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, szanse na odzyskanie są większe z Tenorshare Android Data Recovery Pro.

To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i działa na wszystkich rodzajach urządzeń z systemem Android. Niezależnie od tego, czy jest to tablet czy smartfon, Tenorshare Android Data Recovery będzie w stanie odzyskać utracone dane bez uszkodzenia informacji osobistych. Obsługuje również system tworzenia kopii zapasowych dla danych, które zostały usunięte. Może również odzyskać utracone zdjęcia.

iMyFone D-Back Android Data Recovery

Podczas gdy iTunes i inne programy do odzyskiwania danych mogą być w stanie odzyskać tylko utracone pliki, iMyFone D-Back zrobi znacznie więcej. Nie tylko odzyska dane z urządzeń z systemem iOS, ale także będzie działać na większości zgubionych lub skradzionych telefonów. A jeśli masz uszkodzone urządzenie z systemem Android, to narzędzie będzie działać również na nim.

Oprogramowanie jest również niedrogie i ma prosty interfejs. Płatna wersja jest dostępna w rocznych i miesięcznych subskrypcjach. Możesz wybrać, który rodzaj odzyskiwania danych jest potrzebny. Możesz również wypróbować wersję próbną, aby zobaczyć, jak działa. Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz pełnej wersji, możesz kupić licencję.

Istnieje kilka innych opcji odzyskiwania utraconych danych na urządzeniach z systemem Android. Jeśli jednak obawiasz się o bezpieczeństwo, iMyFone D-Back jest dobrym wyborem. Nie zawiera żadnych reklam ani innych śmieci, które mogą zaszkodzić Twojemu urządzeniu. Co więcej, oprogramowanie jest łatwe w użyciu i pomoże Ci odzyskać utracone dane w mgnieniu oka.

D-Back to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które jest w stanie odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych wodą urządzeń. Możesz wyeksportować lub pobrać kopię zapasową Google i odzyskać utracone lub usunięte pliki za pomocą D-Back. Oprogramowanie obsługuje 11 różnych typów plików. I jest łatwy w użyciu i nie wymaga wiedzy technicznej.

Jest nie tylko przydatny do odzyskiwania usuniętych zdjęć i filmów, ale pozwala również odzyskać usunięte pliki multimedialne. Możesz nawet odzyskać filmy, kontakty, hasła, dzienniki połączeń, wiadomości WhatsApp i inne. To oprogramowanie działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Możesz go używać bez rootowania urządzenia i będziesz mógł odzyskać z niego dowolne dane w zaledwie trzech prostych krokach.

FoneLab Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne pliki lub dokumenty na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać dzięki FoneLab Android Data Recovery. Ten program może odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android, w tym pękniętych, uszkodzonych lub zainfekowanych wirusem telefonów. Korzystając z FoneLab, możesz przywrócić usunięte pliki na Androida bez rootowania lub formatowania telefonu.

Gdy program rozpoznał Twoje urządzenie, możesz wybrać typy danych, które chcesz odzyskać. Następnie należy kliknąć przycisk „Odzyskaj”. Program następnie zapisze dane na Twoim komputerze. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji odzyskiwania danych, możesz uaktualnić do płatnej wersji FoneLab Android Data Recovery.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada łatwy do zrozumienia UI. Może odzyskać utracone kontakty, zawartość tekstową i inne pliki z urządzeń z systemem Android. Posiada również możliwość odzyskiwania audio i wideo z telefonu. Oprócz odzyskiwania plików z urządzeń z systemem Android, FoneLab Android Data Recovery może również tworzyć kopie zapasowe istniejących danych, dzięki czemu można je przywrócić nawet w przypadku ich utraty.

Jednak FoneLab Android Data Recovery wymaga dostępu root, co może prowadzić do problemów gwarancyjnych i obaw o bezpieczeństwo. Jest to również drogie i możesz chcieć rozważyć inną opcję. Dobrą alternatywą dla FoneLab jest iSeeker dla Androida, aplikacja wysokiej jakości dostarczona przez WooTechy. W przeciwieństwie do FoneLab, iSeeker może działać zarówno na telefonach komórkowych z systemem Android, jak i iOS. Wymaga również tylko 3 kroków.

FoneLab Android Data Recovery obsługuje selektywne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, dzięki czemu można wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed podjęciem decyzji o ich przywróceniu. Może nawet odzyskać usunięte dane na uszkodzonych urządzeniach z systemem Android. Program obsługuje również prawie wszystkie urządzenia z systemem Android, w tym Samsung.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]