24 czerwca 2024

agajardos.com

Fotografia koncertowa i nie tylko

Odzyskiwanie danych instytucja poważna zlecenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych 5 Najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na Androida

Dane na urządzeniu z systemem Android mogą zostać utracone w różnych sytuacjach. Mogą zostać usunięte z powodu awarii systemu lub ataku wirusa. W takich sytuacjach aplikacje do odzyskiwania danych mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Aby odzyskać usunięte dane, użyj jednego z narzędzi do odzyskiwania danych, które są dostępne dla urządzeń z systemem Android.

AnyMP4 Android Data Recovery

Przed rozpoczęciem korzystania z AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, musisz się zarejestrować. Aby się zarejestrować, musisz podać adres e-mail i kod rejestracyjny. Po zarejestrowaniu się możesz uzyskać dostęp do głównego interfejsu oprogramowania. Kliknij ikonę klucza w prawym górnym rogu interfejsu, aby przejść do listy pomocy. Następnie oprogramowanie wyświetli monit o wprowadzenie swoich danych i wyśle kod rejestracyjny.

Alternatywnie możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową, aby pobrać najnowszą wersję. Program oferuje również opcję sprawdzania aktualizacji. W ten sposób można go natychmiast zaktualizować bez żadnych przerw. Kolejną zaletą AnyMP4 Android Data Recovery jest możliwość ustawienia folderów wyjściowych i zapasowych, a także ścieżki, w której będą zapisywane odzyskane pliki.

AnyMP4 Android Data Recovery posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz wyświetlić podgląd pełnowymiarowych obrazów i danych na interfejsie oprogramowania. Możesz również przeglądać i wybierać określone typy danych za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie te cechy sprawiają, że AnyMP4 Android Data Recovery jest doskonałym wyborem do odzyskiwania utraconych danych na Androida. Program jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem i może być używany zarówno w systemach Windows, jak i Mac. Pomimo imponującego zestawu funkcji, nie wymaga on zaawansowanej wiedzy komputerowej.

Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki na Androida, musisz najpierw wykonać kopię zapasową swoich danych. Dzięki AnyMP4 Android Data Backup and Restore, możesz wykonać kopię zapasową danych Androida za pomocą kilku kliknięć. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać program i podłączyć urządzenie do komputera. Następnie przeskanuje on Twoje urządzenie w poszukiwaniu plików i danych. Zapisze również wszelkie pliki, które są już obecne na urządzeniu.

AirMore

Jeśli straciłeś lub usunąłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą AirMore Android data recovery. Ten darmowy program ma intuicyjny interfejs użytkownika i jest bezpieczny w użyciu. Obsługuje odzyskiwanie danych z większości urządzeń z systemem Android i kart pamięci. Może również odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, muzykę, kontakty i inne.

To darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android działa w środowisku Windows i może odzyskać usunięte, sformatowane lub fabrycznie zresetowane dane z urządzenia. Obsługuje również sformatowane urządzenia, zbyt. Może odzyskać pliki zarówno z kart SD i microSD. I, program jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami, w tym Samsung Galaxy S7 i Galaxy Note 8. Możesz pobrać i używać tego oprogramowania za darmo, aby odzyskać dane z urządzenia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android działa na telefonach, tabletach i komputerach z systemem Android. Może odzyskać dane z wielu typów plików, w tym kontakty, multimedia i Google Drive. Nie wymaga rootowania i współpracuje z ponad 6000 urzadzen z systemem Android. Darmowy program obsługuje również Google Drive, dzięki czemu jest kompatybilny z różnymi usługami przechowywania danych w chmurze.

Program wykorzystuje połączenie sieciowe do synchronizacji urządzeń mobilnych z komputerami. Korzysta z tego samego WiFi, co urządzenie mobilne. Oznacza to, że może szybko i bezpiecznie przesyłać dane. A ponieważ jest bezpłatny, jest to bezpieczne pobranie dla twojego urządzenia. Należy jednak zachować ostrożność podczas instalacji AirMore.

Kolejną ważną cechą AirMore jest możliwość odzyskania usuniętych zdjęć z urządzeń z systemem Android. Działa zarówno z kartami SD, jak i pamięcią wewnętrzną. I obsługuje wszystkie główne formaty plików, od wiadomości tekstowych po filmy. To sprawia, że jest idealny dla każdego, kto usunął zdjęcia z urządzeń z systemem Android.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na telefonie lub tablecie z systemem Android, istnieje duża szansa, że możesz je odzyskać za pomocą Disk Drill. To narzędzie przeskanuje Twoje urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych z pamięci wewnętrznej i zewnętrznych kart pamięci. Obsługuje każde urządzenie z systemem Android i może odzyskać utracone pliki, obrazy, filmy i dokumenty. Proces jest prosty i wymaga tylko kilku kroków.

Interfejs użytkownika programu jest bardzo przyjazny i pozwala na przeglądanie, podgląd i filtrowanie znalezionych plików. Zaleca również tworzenie kopii zapasowej wszystkich plików, które znajdzie. Automatycznie oblicza również szanse na odzyskanie każdego znalezionego pliku. Ponadto pozwala na podgląd odzyskanych plików w dedykowanym oknie podglądu.

Disk Drill to doskonały wybór dla użytkowników, którzy potrzebują kompleksowego narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android. Może przywrócić wszystkie rodzaje danych, w tym utracone pliki multimedialne, ze źródeł zewnętrznych, w tym z podłączonej karty SD. Ma czysty interfejs użytkownika i może odzyskać utracone dane z różnych typów danych. Może nawet odzyskać dane z resetu fabrycznego, co jest świetne, jeśli potrzebujesz dostępu do swoich informacji. Jedyną wadą jest to, że będziesz musiał mieć zakorzenione urządzenie z systemem Android, aby móc korzystać z aplikacji. Jeśli używasz niezakorzenionego urządzenia z Androidem, najlepiej unikać Disk Drill.

Jeśli szukasz niedrogiej alternatywy dla Disk Drill, rozważ oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare 4DDiG. Ma ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników i oferuje szybsze prędkości skanowania i filtry skanowania. Oferuje również wsparcie dla ponad 1000 typów danych i automatycznie zorganizuje odzyskane dane w intuicyjne kategorie. Oprogramowanie jest również łatwe w użyciu, nawet dla początkujących.

FoneLab

FoneLab android data recovery to dobry program do użycia w celu przywrócenia usuniętych lub utraconych danych na urządzeniu z systemem Android. Wymaga jednak, abyś zakorzenił swoje urządzenie, co nie jest opcją dla wszystkich użytkowników Androida. Ponadto musisz zapłacić za ten program, jeśli chcesz go używać na więcej niż jednym urządzeniu. Ponadto szybkość skanowania i wskaźnik sukcesu są niewiarygodne. Wreszcie, jest to dość drogie, więc powinieneś rozważyć zapłacenie przed użyciem go. Co więcej, istnieje również ryzyko zainfekowania wirusami lub złośliwym oprogramowaniem.

Jedną z głównych zalet korzystania z odzyskiwania danych androidowych FoneLab jest to, że może przywrócić usunięte lub utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android, w tym smartfonów i tabletów. Może być również używany do odzyskiwania plików z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej i uszkodzonych urządzeń. Stopa odzysku tego oprogramowania jest również dość wysoka, ponieważ może odzyskać dane z każdego rodzaju utraty danych. Może nawet odzyskać dane z urządzeń, które zostały zanurzone w wodzie. Ponadto, to oprogramowanie może przywrócić usunięte dokumenty i pliki multimedialne z urządzeń z systemem Android.

Kolejną zaletą FoneLab jest łatwość obsługi. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu. Jego boczne przyciski nawigacyjne pozwalają użytkownikom poruszać się po uporządkowanych i sklasyfikowanych plikach. Obsługuje zarówno systemy operacyjne Mac, jak i Windows i wykorzystuje minimalne zasoby procesora. Co więcej, możesz użyć darmowej wersji tego oprogramowania za darmo przed zapłaceniem za pełną wersję.

FoneLab android data recovery obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android. Musisz jednak znać model swojego urządzenia, aby móc korzystać z tego programu. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć odzyskiwać utracone dane. Aby to zrobić, musisz podłączyć swoje urządzenie do komputera. Musisz także włączyć debugowanie USB, aby program mógł odczytać twoje dane. Następnie wystarczy wybrać typ danych, które chcesz odzyskać.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które ma prosty interfejs i może odzyskać utracone lub usunięte pliki. Program może odzyskać pliki z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia, ataku wirusa i niewłaściwej obsługi. Jednak nie odzyskuje danych z aplikacji innych firm lub plików multimedialnych.

Oprogramowanie jest dostępne dla szerokiej gamy urządzeń i OS z systemem Android. Działa również na systemie operacyjnym Windows. Jedną z zalet tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że jest ono bezpłatne do pobrania. Dzięki temu możesz przetestować jego funkcje i bezpieczeństwo. Gdy jesteś zadowolony, możesz go pobrać i rozpocząć odzyskiwanie danych z systemu Android.

Kolejną zaletą EaseUS MobiSaver jest to, że jest kompatybilny z większością popularnych urządzeń z systemem Android. Pozwala on również na odzyskiwanie usuniętych dokumentów i zdjęć. Dodatkowo można odzyskać usunięte dzienniki połączeń i kontakty. Proces odzyskiwania danych jest prosty, a jego obsługa bardzo łatwa.

Aby rozpocząć proces odzyskiwania, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Możesz to zrobić, pobierając oprogramowanie ze strony internetowej producenta. Gdy oprogramowanie wykryje urządzenie, wyświetli listę plików i danych na urządzeniu. Możesz również wybrać elementy, które chcesz odzyskać z powrotem do Androida.

Podczas gdy oprogramowanie jest darmowe, zakup płatnej wersji jest kosztowny. Możesz uzyskać bezpłatną wersję próbną, aby wypróbować ją najpierw. Aby kupić pełną wersję, musisz zapłacić 40 dolarów. Obejmuje to dożywotnie aktualizacje. Jeśli musisz odzyskać dane z wielu urządzeń, możesz kupić edycję Technician.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]